Instalace bezpečnostních kamer

Ochrana majetku pomocí bezpečnostních kamer je stejně důležitou součástí ochrany soukromí, jako je ochrana dat před kybernetickými útoky nebo ochrana citlivých informací před odposlechy.  Naši certifikovaní odborníci provedou kompletní kontrolu současného stavu vašeho zabezpečení a v případě potřeby doporučí a provedou vše potřebné k tomu, aby vaše soukromí zůstalo v bezpečí – od penetračního testování až po umístění rušiček odposlechů do firemních prostor.

Co nabízíme

Před samotnou instalací bezpečnostních kamer naši experti provedou audit prostředí pomocí vlastní techniky a následně navrhnou na míru šité řešení, které nevyžaduje pult ochrany. Díky mnohaletým zkušenostem z oboru kybernetické bezpečnosti a ochrany před odposlechy víme, jak ochránit vaše citlivá data před únikem. Pro monitorování majetku využíváme bezpečné IP kamery s rozlišením 4K, které můžete snadno sledovat na dálku přes internet, a to jak na mobilních zařízeních, tak na počítači.

V případě zjištěných nedostatků v zabezpečení vašeho soukromí a majetku můžeme zajistit také kompletní ochranu monitorovaného prostředí. Naši odborníci provedou vyhledávání odposlechů, zajistí ochranu infrastruktury před kybernetickými útoky a dokáží zabránit úniku dat pomocí produktů, které sami navrhujeme a vyrábíme. Váš majetek tak bude komplexně chráněn před narušením soukromí a únikem citlivých dat, která by mohla vás nebo vaši společnost zdiskreditovat.

Výhody

  • Profesionální ochrana majetku, citlivých dat a bezpečnosti osob
  • Nepřetržité monitorování majetku pomocí bezpečných IP kamer se 4K rozlišením.
  • Možnost snadného sledování kamer na dálku přes internet.
  • Sofistikované řešení šité na míru vašim potřebám a požadavkům.
  • Celková ochrana citlivých dat – vyvíjíme nejmodernější produkty poskytující komplexní ochranu informací (šifrované telefony, rušičky odposlechů).
  • Kamery splňují veškeré certifikace na provoz a můžete je tak bezpečně použít pro ochranu firemního majetku.

Kontaktujte nás a získejte nepřetržitou ochranu majetku a buďte v bezpečí před únikem citlivých informací. Naši experti navrhnou na míru šité řešení a poskytnou služby, které vás ochrání před odposlechy i kybernetickými útoky.