Penetrační testování infrastruktury

Účelem bezpečnostních testů je určit současnou úroveň zabezpečení, doporučit, jak snížit risk a navrhnout procesy, které Vám pomůžou vyhnout se podobným problémům v budoucnu. Infrastruktura každé společnosti se pravidelně mění. Nepřibývají pouze nové servery, ale také uživatelé, nová připojení a nové ověřovací metody – každá taková nová součást rozšiřuje možný povrch útoku a zvyšuje počet potencionálních útoků.

K zabezpečení prostředí Vaší infrastruktury a uložených dat nabízíme následující služby:

  1. Externí penetrační testy – určení možného povrchu při útoku z vnější
  2. Interní penetrační testy – určení možného povrchu při interním útoku s důrazem na Active Directory a obejití či zneužití obranných mechanismů jako LAPS, Advanced Threat Analytics, JEA, WSL, RBCD, WDAC, ASR, AWL, Credential Guard, CLM, virtualizace a mnoho dalších.
  3. Penetrační testy cloudových infrastruktur – jako například Amazon Web Services nebo Microsoft Azure. Jedná se o službu podobnou externím penetračním testům, avšak navíc zahrnuje mechanismy pro zřizování a správu specifické pro cloudová prostředí.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku, kontaktujte nás. Pro posouzení velikosti Vaší infrastruktury a úsilí potřebného k pokrytí všech možných vektorů útoků dle Vašeho přání bude provedena posuzovací schůzka.

Menu