Rušičky odposlechů

Rušičky odposlechů (Speech Protector) ochrání vaše informace

Odposlechy jsou dnes běžně dostupnou součástí konkurenčního boje. Představují malé a chytré zařízení, které jednoduše zaznamená vše, co řeknete. Děsivé, že ano? Takový záznam si dnes může ze schůzky odnést každý, kdo vlastní chytrý telefon nebo třeba hodinky. Následně ho může použít ve svůj prospěch, nebo hůře přímo proti vám. Nabízíme vám dostupnou a účinnou ochranu proti odposlechům a štěnicímbezpečné rušičky odposlechů, které vyvíjíme už přes 20 let.

 • Diskrétní provedení, které vypadá například jako běžný reproduktor
 • Tři rozdílné režimy zajišťující dokonalou ochranu před odposlechem
 • Dálkové ovládání, které vám zajistí jednoduché a nepozorované spuštění
 • Komplexní ochrana, která chrání proti všem dostupným mikrofonům
 • Nenarušuje schůzku, ultrazvukový režim není nijak slyšet
 • Kompaktní a lehké, takže rušičky snadno přenesete kamkoli budete potřebovat
 • Prémiová kvalita, vývojem se zabýváme už přes 20 let

Odposlechy a záznamy schůzek

Pořizování záznamů schůzek je běžnou praxí, podobně jako přímo odposlechy. Už dávno to není nástroj agentů, ale využívají se k získání informací z různých obchodních schůzek, pomáhají k důležitým rozhodnutím, setkáte se s nimi u různých tendrů. Odposlechy a štěnice jsou dnes běžnou součástí průmyslové špionáže konkurence. Jedná se o problém, který se může dotýkat přímo vás.

Chraňte sebe a důvěrné informace

Svá data pravděpodobně pečlivě chráníte před hrozbou kybernetického útoku. Ale chráníte alespoň z poloviny obsah schůzek? Ochrana mluveného slova na jednáních je přitom stejně důležitá. Pokud investujete do zabezpečení své síťové infrastruktury a chráníte svá data, je na místě, abyste začali chránit také schůzky. Únik důvěrných informací totiž může mít podobný následek, jako únik dat. Lehce můžete přijít o zákazníky i obchodní partnery.

Jednoduché řešení v podobě rušiček odposlechů

Rádi vám poskytneme řešení odposlechů v podobě rušiček odposlechů a štěnic. Vývojem těchto aktivních zařízení se zabýváme už přes 20 let. Naše rušičky odposlechů jsou bezpečné a legální, dbáme na jejich kvalitu. Typy našich rušiček vás ochrání před všemi možnými odposlechy.

 • Klasický odposlech pomocí štěnice, která je umístěna přímo na místě schůzky.
 • Směrový odposlech a odposlech laserovým mikrofonem přes okno.
 • Stetoskopický odposlech přes zeď.
 • Odposlech pomocí chytrého telefonu, hodinek nebo třeba diktafonu osobou, která je součástí schůzky.
 • Odposlech pomocí jakýchkoli jiných chytrých zařízení, které jsou například součástí chytré kanceláře nebo domácnosti.
 • Odposlech třetí osobou zpovzdálí.

Jak rušičky odposlechů fungují?

Velkou předností našich rušiček odposlechů je především to, že jsou zcela diskrétní. Na první pohled vypadají například jako obyčejný dřevěný reproduktor, který je ve skutečnosti ale rušičkou odposlechů a štěnic. Rušičky fungují tak, že vydávají intenzivní, uchem neslyšitelný, šum, který zabrání mikrofonu jakéhokoli zařízení nahrát cokoli jiného kromě tohoto šumu – doslova mikrofon zahltí.

Diskrétní ultrazvukový šum

Uchem neslyšitelný ultrazvukový šum dokáže zahltit většinu mikrofonů v okolí – štěnice, diktafony, chytré telefony a další. Chrání vás před únikem důvěryhodných informací. Na nahrávce, kterou pořídí kdokoli ze schůzky, nebo třeba jiný odposlech nebude slyšet vůbec nic kromě akustického šumu. Intenzitu ultrazvukového šumu navíc můžete pohodlně regulovat podle potřeby. Výhodou je, že tento šum nikdo na schůzce neslyší, takže nijak nenarušuje její průběh. 

Akustická ochrana

Chrání před všemi druhy odposlechů. Akustický šum vzniká zmixováním hlasu (například vlastního). Tento slyšitelný zmixovaný hlas překryje probíhající rozhovor a účinně tak chrání před odposlechem třetí osobu, stetoskopickým mikrofonem přes zeď, ale i před laserovým mikrofonem, který vás může odposlouchávat třeba přes okno.

EO–1 Rušička odposlechů: všesměrový generátor ultrazvuku a akustického šumu

Účinná všesměrová rušička, která vás ochrání před všemi typy odposlechů. Rušičku během jednání jednoduše umístíte, kam je potřeba a zapnete jeden z režimů rušení odposlechů. Můžete si být jisti bezpečným a diskrétním jednáním. Informace nezaznamená žádný mikrofon ani odposlech přes zeď nebo okenní tabuli. Dosah všesměrové rušičky odposlechů EO–1 je 5-30 metrů.

EO–2 PRO přenosná rušička odposlechů: generátor ultrazvuku a akustického šumu

Přenosná rušička odposlechů a štěnic EO–2 PRO vás dokonale ochrání před všemi typy odposlechů. Její velkou předností je zabudovaná baterie, která vám vydrží až na 4 hodiny provozu. Rušičku můžete použít například v autě nebo třeba v kavárně a kdekoli jinde. Její dosah 3-20 metrů.

EO–3 PRO diskrétní rušička odposlechů: směrový generátor ultrazvuku a akustického šumu

Unikátní rušička odposlechů a štěnic v podobě klasického dřevěného reproduktoru. Rušička odposlechů EO–3 PRO je diskrétní a velmi elegantní. Nijak nenarušuje průběh schůzky, a přitom vás chrání v dosahu až 5-30 metrů. Rušička je vhodná k trvalému umístění, například do zasedací místnosti. Velmi účinně chrání proti klasickým odposlechům a štěnicím, ale zároveň proti odposlechu přes zeď nebo pomocí laserového mikrofonu.