Rušičky odposlechů

Rušičky odposlechů jako permanentní ochrana

Hledáte způsob, jak účinně zabránit tomu, aby mohl kdokoliv skrytě monitorovat hovory ve vaší kanceláři? My jej nabízíme. Naše stávající portfolio rozšiřujeme o ultrazvukový směrový generátor – dokonale diskrétní rušičku odposlechu, která zajistí permanentní ochranu proti odposlouchávání kanceláře. Rušičky můžete zakoupit v našem e-shopu zde.

Jak zařízení funguje?

Na první pohled obyčejný dřevěný reproduktor v sobě skrývá unikátní systém ultrazvukových měničů. Ty vydávají intenzivní šum, který dokáže zahltit mikrofon libovolného záznamového zařízení – od obyčejného smartphonu po miniaturní skrytou kameru.

Šum je živě generován tak, aby interferoval se zvukovým projevem řečníka. Takto znehodnocený záznam následně není možné žádným způsobem rekonstruovat a použít. Jak zní, si můžete poslechnout na našem videu.

Protože jde o šum o frekvenci nad hranicí zachytitelnou lidským uchem, nenarušuje ultrazvukový generátor (na rozdíl od běžných rušiček) průběh vašich schůzek a neobtěžuje slyšitelným hlukem. Díky tomu jej lze použít i bez upozornění protistrany a zachovat tak přirozený průběh jednání.

Pro koho je vhodný ultrazvukový generátor?

Každému, kdo se chce domoci svého práva na soukromí a zamezit skrytému nahrávání vlastních důvěrných konverzací. Existuje nespočet situací, kdy může někdo pořídit zvukový záznam z cizí kanceláře za účelem pozdější diskreditace nahrávaného.

Ultrazvukový generátor dokáže znehodnotit záznam z jakékoliv štěnice, která zaznamenává či na dálku přenáší zvuk z kanceláře k objednateli odposlechu. Zařízení navíc dokáže pracovat také ve slyšitelném pásmu, kdy je šum reprodukován s volitelnou hlasitostí tak, aby překryl probíhající hovor.

Směrový ultrazvukový generátor s integrovaným generátorem bílého šumu
eshop.eo-security.cz

Takovýto způsob rušení (v kombinaci s ultrazvukovým šumem) znemožní rovněž odposlech třetí osobou, případně stetoskopickým mikrofonem přes zeď či dveře přilehlých místností. V tomto režimu pak generátor ochrání kancelář dokonce i před odposlechem laserovým mikrofonem, zaznamenávajícím rozkmit skleněných tabulí.

Rušička odposlechů od společnosti EO SECURITY

Všesměrový ultrazvukový generátor s integrovaným generátorem bílého šumu
eshop.eo-security.cz

Přenosný ultrazvukový generátor s integrovaným generátorem bílého šumu
eshop.eo-security.cz

Stručná charakteristika

  • Diskrétní provedení. Nerozeznatelné od běžného reproduktoru, není nutné skrývat.
  • Tři režimy provozu: ultrazvuk, ultrazvuk + tichý akustický šum, ultrazvuk + hlasitý akustický šum.
  • Dálkové ovládání pro snadné skryté spuštění.
  • Komplexní ochrana. Spolehlivě funguje proti všem dostupným mikrofonům.
  • Použitelné bez omezení. V ultrazvukovém režimu nenarušuje průběh schůzky.

Další služby

Zabýváme se konzultacemi a poradenstvím v oblasti ochrany proti odposlechu, a to jak proti klasickým odposlechovým zařízením, tak i proti odposlechu počítačových sítí a mobilních telefonů.

Vyhledávání odposlechů

IntactPhone

Šifrované volání

OSINT - Vynášení a krádež firemních dat – ochráníme vás před zneužitím informací

Únik citlivých informací a ochrana před jejich zneužitím

Kontrola mobilního telefonu před odposlechem

Kontrola mobilu před odposlechem

Bezpečné PC

Šifrovaný počítač proti krádeži citlivých dat

Články

Témata související s odposlechem, sledovací technikou, štěnicemi – další najdete na našem blogu nebo přímo pod štítkem odposlechy.

Menu