Společnost CommuniTake Technologies představuje extrémně zabezpečené telefony pro každého

Společnost CommuniTake Technologies, lídr v oblasti mobilní správy s vysokou bezpečností, představil dva nové modely telefonů. Nová zařízení spojují military-grade mobilní zabezpečení CommuniTake s vysokou dostupností telefonů pro běžného uživatele.

Organizace a podniky se snaží chránit se před rychle rostoucím počtem a komplexností mobilních a počítačových hrozeb. Mobilní ochrana nabývá na důležitosti tím, že mobilní telefony se používají pro práci každý den. Nicméně, organizace se často rozhodují pro populární trend BYOD (Bring-Your-Own-Device) nebo dávají vysoce zabezpečené telefony do rukou jen pár vysoce postavených manažerů. Ovšem programy BYOD čelí omezením správy zabezpečení kvůli směrnicím o ochraně osobních údajů. Pouze s několika málo vybavenými manažery, kteří používají skutečně zabezpečené telefony, je organizace stále zranitelná vůči narušení bezpečnosti skrze zbytek komerčních mobilních telefonů. V mnoha scénářích mobilní zabezpečení zaostává z finančních důvodů. Organizace usilují o ochranu sítě a zapomínají na ochranu koncových bodů, což je činí nejslabším vstupním bodem do organizační sítě.

Společnost CommuniTake Technologies vyvíjí a dodává komplexní mobilní bezpečnostní platformu zaměřenou na vládní organizace a jednotky vnitřní bezpečnosti. Osvědčená platforma CommuniTake Intact Mobile Security poskytuje maximální ochranu před útoky typu MITM (man-in-the-middle), exploity zařízení a zranitelností systému, kořenovým přístupem a změnami konfigurace, škodlivými a infikovanými aplikacemi, fyzickou extrakcí dat a neopatrným používáním.

CommuniTake Technologies nyní podniká odvážný a prorážející krok, nezbytný pro zpřístupnění pokročilé úrovně mobilní bezpečnosti pro všechny. Nové IntactPhone a IntactPhone BOND (Business-on-Device) poskytují flexibilní úrovně cen a specifikací, které mohou dát každé firmě přednost špičkové mobilní bezpečnosti.

Obě zařízení používají bezpečnostní operační systém vytvořený na míru a také centrum správy a kontroly ovládané OS. Poskytují integrovanou šifrovanou komunikaci, analýzu hrozeb, zvýšené soukromí bez služeb Google, vestavěný antimalware a monitorování sítí, nepřetržitou podporu Android Enterprise, panický modul a kompletní technologii dálkového ovládání. Pro okamžitou komunikaci podporují zařízení IntactPhone proprietární šifrovanou aplikaci nebo jakoukoli zabezpečenou komunikační aplikaci třetích stran, která umožňuje jednotlivcům připojení podle jejich preferencí. Nové telefony lze použít k plnění každodenních mobilních nezbytností nebo jako další firemní telefon poskytující chráněnou mobilní komunikaci.

„Žijeme ve světě ohrožených mobilních připojení a podniky jsou nuceny utrácet značné částky na zabezpečení svých komunikací, ale dny vysoce zabezpečených mobilních zařízení za vysokou cenu jsou pryč,“ řekl Ronen Sasson, generální ředitel společnosti CommuniTake Technologies. „Rozšiřujeme naši stávající misi v budování nejlépe zabezpečeného mobilního zařízení poskytnutím zabezpečeného telefonu pro každého. S IntactPhone Arcane a BOND se snažíme dramaticky zlepšit prostředí zabezpečení mobilních zařízení tím, že organizacím všech velikostí usnadňujeme poskytnutí extrémně zabezpečeného telefonu firemním profesionálům. V momentě, kdy budou mít zaměstnanci potřebnou mobilní ochranu za dostupnou cenu, mohou organizace bezpečně komunikovat a soustředit se na svůj obchodní růst.“

Zdroj: https://www.prnewswire.com/

,

Naše služby

Penetrační testování

Vyhledávání odposlechů

Rušičky odposlechů

Hardware

Školení

Následující příspěvek
20 zlozvyků uživatelů internetu a jak se jich zbavit
Předchozí příspěvek
Wikileaks tvrdí, že MI5 a CIA hackují TV a smartphony

Podobná témata

Menu